کتابک جامع آموزش گرامر انگلیسی

اولين گام در جهت آموزش زبان، يادگيری گرامر است وخوشبختانه کتاب‌های بيشماری در زمينه گرامر زبان انگليسی در کشور ما وجود دارد.
نکته شايان ذکر در مورد اين جزوه اينست که مطالب از سطح بسيار ساده شروع شده و گرامر تا سطح بالايی آموزش داده مي‌شود. لذا برای افراد مبتدی بسيار مناسب بوده و افرادی که قبلا انگليسی را به خوبی آموزش ديده‌اند مي‌توانند از اين مطالب به عنوان يک مجموعه کامل گرد آوری شده جهت مرور آنچه از قبل مي‌دانند استفاده کنند.
وجه تمايز اين جزوه با ساير جزوات گرامر موجود اينست که روند کار به نحوی طراحی شده که در انتها، خواننده مبتدی به آسانی انگليسی را مکالمه کند و خواننده قويتر بهبود چشمگيری در مکالمه خود احساس نمايد.


bookletcover-grammar

تفاوت ديگری که خواننده در حين مطالعه اين جزوه درخواهد يافت اينست که به عنوان مثال آموزش زمان‌های مختلف زبان انگلیسی در اين جزوه به نحوی ارائه شده است که در چند مرحله در جاهای مختلف بيان شده تا باعث خستگی خواننده نشود. لذا دروسی مثل زمان‌ها يا درس قيد، نه به طور تکراری بلکه با روندی پيشرفتی در چند مرحله در طول جزوه بيان شده اند.
همچنین در انتهای هر فصل تمرینات مربوط به آن مبحث نیز وجود دارد که می‌توانید آموخته‌های خود را محک بزنید و در پاسخنامه به جواب درست سوالات دست یابید.

کتابک آموزش جامع گرامر انگلیسی

از پایه تا پیشرفته

قیمت: ۹،۹۰۰ تومان

download-button

  بلافاصله بعد از پرداخت، لینک دانلود فایل PDFکتابک و نسخه صوتی برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای پرداخت الکترونیکی در اختیار داشتن موارد زیر ضروری می باشد :
– کارت عضو شبکه بانکی شتاب
– شماره 16 رقمی که روی کارت درج شده
– رمز دوم کارت یا رمز اینترنتی (قابل تهیه از دستگاه خودپرداز)
– تاریخ انقضای کارت (Expire Date) مندرج در پشت کارت
– CCV2 کد 3 یا 4 رقمی که روی کارت نوشته شده